Oferta – gry integracyjne

Budowanie relacji na 100 różnych sposobów

Gry integracyjne są sprawdzonym i relatywnie tanim narzędziem do budowania pozytywnych relacji między pracownikami. Jako agencja eventowa zrealizowaliśmy ich setki, każdorazowo towrząc niezapomnianą atmosferę autentycznej zabawy. Właśnie dzięki całkowitemu “zatraceniu” się w zabawie, między uczestnikami powstają nowe więzi. Podczas gier integracyjnych nie bez znaczenia jest także element rywalizacji, który nie jest niezbędny, ale istotnie wpływa na energię imprezy. W programach takich jak Escape Room czy Agenci Tarczy dodatkowym walorem jest walka z czasem, która dodatkowo wzmaga emocje! Kolejnym walorem gier integracyjnych jest możliwość dowolnego kształtowania fabuły scenariuszy i osadzenia ich w konkretnym miejscu (hotel, pałac, miejsce historyczne) oraz storytelingu Waszej firmy!

Trudny wybór?

Z pewnością. Dobrze rozumiemy, że dla osoby odpowiedzialnej za organizację imprezy firmowej wybór właściwego programu jest jednym z kluczowych elementów powodzenia całego projektu. Chętnie Ci w nim pomożemy! Zapraszamy do kontaktu.

Oferta

Gry integracyjne z gwarancją dobrych emocji

Czy zastanawiałeś się jak stworzyć najlepszą grę integracyjną? Co zrobić, żeby każdy z uczestników doskonale się bawił? Jak sprawić, żeby Twoja integracja zapadła na długi czas w pamięci uczestników? Przez ostatnie 10 lat udało nam się stworzyć wiele takich gier, dlatego znamy odpowiedzi na Twoje pytania! Niezależnie od tego czy terenem gry ma być całe miasto, park na podzamczu, czy wnętrze hotelu. Nasz zespół sprosta oczekiwaniom wszystkich uczestników i zaprojektuje dla nich grę, dzięki której będą się doskonale bawić. Z nami możesz powrócić na jeden dzień do czasów PRL-u czy średniowiecza. Możesz rozwiązać zagadki Starego Rynku w Poznaniu, odszukać zaginiony skarb w Toruniu lub spróbować uratować hotel we Wrocławiu, współpracując z tajnymi agentami! Napisz do nas, a na pewno wspólnie opracujemy najlepszy dla Ciebie program pasjonującej gry integracyjnej!

Jesteś zainteresowana/y naszą ofertą?
Chcesz przesłać do nas brief/zapytanie? Masz dla nas ciekawą ofertę?
Chcesz dołączyć do naszego zespołu?
Napisz: biuro@funfaktoria.pl
Przewiń do góry