Oferta – warsztaty integracyjne

Uwolnij swoją kreatywność dzięki ciekawym warsztatom!

Czego chcesz się dzisiaj nauczyć? Jak przygotować fantastyczne drinki, a może jak robić artystyczne fotografie? Nasze warsztaty projektujemy w ten sposób, by każdy uczestnik odkrył swój twórczy potencjał! Zabawa z własną kreatywnością daje uczestnikom wiele autentycznej radości, co przekłada się na miło spędzony czas. Dodatkowym aspektem wpływającym na integrację jest element rywalizacji, który z łatwością możemy wpleść w scenariusz warsztatów.

Trudny wybór?

Z pewnością. Dobrze rozumiemy, że dla osoby odpowiedzialnej za organizację imprezy firmowej wybór właściwego programu jest jednym z kluczowych elementów powodzenia całego projektu. Chętnie Ci w nim pomożemy! Zapraszamy do kontaktu.

Oferta

Warsztaty, które zapamiętacie

Podczas warsztatów integracyjnych zadbamy o to, by każdy uczestnik czuł realne zaciekawienie i zaangażowanie. Dzięki zróżnicowanej ofercie naszych warsztatów jesteśmy w stanie zapewnić, że zarówno dorośli jak i ci najmłodsi będą się doskonale bawić. Na uczestników czekać będą warsztaty prowadzone przez doświadczonych instruktorów. Wierzymy, że udany event w formie warsztatów kreatywnych pozwoli zacieśnić relacje w zespole i jednocześnie przez swoją oryginalną formę każdy będzie mógł przyswoić sobie nowe, ciekawe umiejętności. Większość warsztatów integracyjnych wpływa również odstresowująco na uczestników, którzy odpowiednio inspirowani przez naszych animatorów/instruktorów, w pełni oddają się twórczości.

Jesteś zainteresowana/y naszą ofertą?
Chcesz przesłać do nas brief/zapytanie? Masz dla nas ciekawą ofertę?
Chcesz dołączyć do naszego zespołu?
Napisz: biuro@funfaktoria.pl
Przewiń do góry