O nas

Agencja eventowa do zadań specjalnych!

Jesteśmy agencją eventową działającą od 2006 roku. Z doświadczenia wiemy, że organizacja imprezy to duża odpowiedzialność. Chcemy Ci w tym pomóc. Tak, jak pomogliśmy już setkom Klientów przed Tobą. Naszym Klientom pomagamy budować  zaufanie i lepszą współpracę w Zespołach oraz pogłębiać relacje z Partnerami biznesowymi, dzięki wydarzeniom, spotkaniom i imprezom. Jeżeli jesteś na tej stronie, zapewne masz już doświadczenia w pracy z agencjami eventowymi. Są dobre? To świetnie, z pewnością znajdziemy wspólny język! Wierzymy jednak, że zawsze można coś zrobić lepiej, a więc jeśli Twoje dotychczasowe doświadczenia z agencjami eventowymi nie są najlepsze… tym bardziej zapraszamy do współpracy!

 

Kilka faktów o naszej firmie

90 osób

tworzy obecnie nasz zespół. W jego skład wchodzą koordynatorzy, animatorzy, konferansjerzy, instruktorzy, DJ-je, graficy komputerowi, projektanci scenografii, nagłośnieniowcy, technicy i kierowcy.

270 m kw.

powierzchni ma nasz magazyn. Dysponujemy własnym sprzętem nagłośnieniowym, oświetleniowym, scenografią, sprzętem animacyjnym, oraz niezliczonymi kostiumami i rekwizytami.

2006

to rok, w którym zaczęliśmy organizować imprezy integracyjne jako Fun Faktoria. Początkowo projektowaliśmy proste programy integracyjne, z czasem stając się doświadczoną agencją eventową.

68

podwykonawców - do Twojej dyspozycji oddajemy sprawdzone firmy, z którymi łączą nas dobre relacje i wieloletnie zaufanie. Masz pewność, że pracujemy z wiarygodnymi kontrahentami.

Fun Faktoria mniej oficjalnie...

Agencja Eventowa Poznań

Fun Faktoria to agencja eventowa, której główna działalność skupia się w mieście Poznań. Zajmujemu się organizacją wszelkiego typu wydarzeń. Tworzymy zróżnicowane scenariusze, które zadowolą nawet tych najbardziej wymagających klientów. Nieważne, czy chcesz zorganizować wyjazd integracyjny, piknik, szkolenie, grę miejską czy wieczór tematyczny – nasz kreatywny zespół pomoże Ci stworzyć wyjątkowy event. Jako agencja eventowa, dysponujemy dużą bazą obiektów nie tylko w Poznaniu, lecz na terenie całej Wielkopolski, co pozwala na dostosowanie się do potrzeb Klientów z różnych miejscowości.  Duża elastyczność w doborze miejsca imprezy i szeroki wybór animatorów, pozwala nam realizować programy każdego typu. Śmiało można powiedzieć, że mamy za sobą setki udanych eventów w różnej scenerii i o zróżnicowanej tematyce. Większość z nich realizujemy w Wielkopolsce i Poznaniu, ale warto wspomnieć, że jako agencja eventowa posiadająca własną flotę samochodów, nie boimy się podejmowania nowych wyzwań! Zapraszamy do kontaktu, na pewno uda nam się stworzyć program wyjątkowy, dopasowany bezpośrednio do Twoich potrzeb i preferencji.  

Jesteś zainteresowana/y naszą ofertą?
Chcesz przesłać do nas brief/zapytanie? Masz dla nas ciekawą ofertę?
Chcesz dołączyć do naszego zespołu?
Napisz: biuro@funfaktoria.pl
Przewiń do góry