Oferta – wieczory tematyczne

Nieszablonowe wieczory tematyczne

Zapraszamy do świata szalonych imprez tematycznych! Już w trakcie kolacji zbudujemy odpowiedni nastrój przy pomocy muzyki, gry świateł i tematycznej scenografii. Na uczestników czekać będą interesujące konkursy i quizy prowadzone przez konferansjera, szalone animacje i ekscytujące pokazy. Dodatkowo proponujemy tematyczne przebrania do gości oraz nieskończony katalog atrakcji i gier, które sprawią, że Wasza impreza będzie niepowtarzalna! Animacje i konkursy przeplatać będziemy setami znakomitego DJ-a, przy którego muzyce goście mogą bawić się do białego rana.

Trudny wybór?

Z pewnością. Dobrze rozumiemy, że dla osoby odpowiedzialnej za organizację imprezy firmowej wybór właściwego programu jest jednym z kluczowych elementów powodzenia całego projektu. Chętnie Ci w nim pomożemy! Zapraszamy do kontaktu.

Oferta

Najlepsze pomysły na wieczory tematyczne

Być może Twoi pracownicy widzieli już wszystkie możliwe wieczory tematyczne. Klasyczny wieczór w czasach prohibicji, imprezę w stylu Western czy wieczór hawajski… Daj się skusić naszym pomysłom, a przekonasz się, że jeszcze dużo do odkrycia! Nasz kreatywny zespół z przyjemnością przygotuje dla Ciebie imprezę na dowolny temat. Możesz również wybrać coś z szerokiej oferty naszych wieczorów tematycznych. Podczas odpowiednio przygotowanej i poprowadzonej imprezy, na gruncie autentycznej zabawy między pracownikami powstają nowe relacje. Znamy to dobrze z doświadczenia, ponieważ od ponad 10 lat realizujemy wieczory tematyczne dla firm z przeróżnych branż. To doświadczenie pozwala nam wyjść naprzeciw Twoich realnych potrzeb. Praca nad każdym z naszych wieczorów tematycznych zaczyna się od odpowiedzi na pytanie, czego faktycznie potrzebuje nasz Klient. Analiza potrzeb pozwala nam na dobranie idealnego scenariusza wieczoru, a w efekcie przekłada się na imprezę, którą będziecie długo wspominali!

Jesteś zainteresowana/y naszą ofertą?
Chcesz przesłać do nas brief/zapytanie? Masz dla nas ciekawą ofertę?
Chcesz dołączyć do naszego zespołu?
Napisz: biuro@funfaktoria.pl
Przewiń do góry