Quiz Night!

Oszalejecie na punkcie teleturniejów!
Podobno 94% Polaków ogląda teleturnieje. Jeśli nawet nie ma Cię w tej liczbie, na pewno słyszałeś o “Milionerach”, “Familiadzie” czy “Jakiej to melodii”, prawda? Zapraszamy do studia telewizyjnego, gdzie tej nocy odbędzie się festiwal najlepszych teleturniejów. Za 10 sek. wchodzimy LIVE!

Wieczór tematyczny… w studio TV

Imprezę poprowadzi fantastyczny konferansjer – w każdym kolejnym wejściu wcielając się w rolę kolejnych telewizyjnych prezenterów. Tego wieczoru zmierzycie się z emocjonującymi quizami, stylizowanymi na znane telewizyjne superprodukcje: Milionerzy, Jaka to melodia oraz Familiada.

Przebieg imprezy

Quizy angażują całą publiczność. Interesująca oprawa dźwiękowa i studyjne rozwiązania (oświetlenie, specjalne pulpity z przyciskami) urozmaicają zabawę i pozwalają poczuć się jak w prawdziwym studio TV!
Wieczór teleturniejów często jest wybierany ze względu na swój integracyjny charakter – Uczestnicy mogą zostać podzieleni na 4 rywalizujące ze sobą drużyny. Prowadzona jest klasyfikacja generalna, która pod koniec wieczoru pozwoli wyłonić zwycięski zespół.

Jesteś zainteresowana/y naszą ofertą?
Chcesz przesłać do nas brief/zapytanie? Masz dla nas ciekawą ofertę?
Chcesz dołączyć do naszego zespołu?
Napisz: biuro@funfaktoria.pl
Przewiń do góry