GALA – UROCZYSTE OTWARCIE

Otwarcie nowej hali magazynowej firmy Bostik - case study

Wyzwanie

  1. Zorganizować elegancką galę w hali magazynowej, zapewniając ciekawą oprawę uroczystego otwarcia nowej hali. 
  2. Zachęcić zaproszonych Gości z Polski i zagranicy do zwiedzenia całej firmy oraz zapewnić im ciekawą rozrywkę, która wyróżni tę uroczystość od podobnych, w których zwykli brać udział.
  3. Do zadań agencji należało: przygotowanie scenariusza gali, zapewnienie prowadzącego, artystów, techniki dopasowanej do zaplanowanych wystąpień oraz programu artystycznego, przygotowanie konceptu i realizacja nietypowego eventu następującego po części oficjalnej, który wyróżni to wydarzenie wśród innych, dystrybucja welcome package i obsługa Gości przez hostessy.

Rozwiązanie agencji:

  1. Część hali, w której odbywał się event została wysłonięta, celem stworzenia przyjemnej przestrzeni oraz atrakcyjnego oświetlenia i wysokiej jakości dźwięku.
  2. Pokaz nowoczesnych, ruchomych regałów wysokiego składowania został urozmaicony występem tancerek i show laserowym, w trakcie którego laserem zostało narysowane logo Klienta. 
  3. Ze względu na międzynarodowy charakter koncernu do którego należy firma zaprosiliśmy Gości do udziału w wirtualnej podróży dookoła świata – w jej ramach każdy otrzymał “kartę pokładową”, która stanowiła mapę atrakcji.
  4. Dodatkową motywacją do zwiedzania firmy i korzystania z przygotowanych atrakcji była możliwość zbierania na “kartach pokładowych” pieczątek za każde odwiedzone miejsce -hostessy wydzierały wówczas perforowaną część kontrolną i w momencie zakończenia atrakcji odbyło się losowanie nagród.

Osiągnięte efekty:

  1. Elegancka gala podkreśliła prestiż firmy w oczach zarówno Klientów jak i przedstawicieli międzynarodowego koncernu, do którego należy polski oddział.
  2. Goście na długo zapamiętają dobrą zabawę, która została osiągnięta dzięki temu, że nie tylko byli obserwatorami przygotowanych atrakcji, ale też w nich aktywnie uczestniczyli.

Ciekawostki

W trakcie wirtualnej podróży odwiedziliśmy 5 kontynentów. Atrakcje zostały tak przygotowane, aby każdy znalazł coś dla siebie, m. in. warsztaty bębniarskie (Afryka), degustacje win, piwa, wędlin (Europa) czy wirtualna rzeczywistość (Azja). .

Kilka słów od nas

Dziękujemy za zapoznanie się z powyższym artykułem, cieszymy się, że Cię zainteresował. Ten event przeszedł już do historii i jest dla nas fantastycznym wspomnieniem – zrealizowaliśmy go w 2014 roku wraz z firmą Bostik Poland. Z przyjemnością podejmiemy się realizacji uroczystej gali otwarcia lub jubileuszowej na zlecenie Państwa firmy – porozmawiajmy o tym!

Przewiń do góry