Firma i agencja eventowa

Jak działamy?

Agencja eventowa

Działając jako agencja eventowa, organizujemy kompleksowo wydarzenia, dbając o wiele różnych elementów składowych. Hotel, transport, program artystyczny, menu, identyfikacja wizualna eventu – to tylko niektóre z nich. Jako agencja eventowa pomożemy Ci zaprojektować dowolne wydarzenie od A do Z.

Firma eventowa

Jeśli jednak nie potrzebujesz kompleksowej usługi, może zainteresować Cię bogata oferta atrakcji eventowych, warsztatów i programów integracyjnych. Od lat działamy na własnych zasobach, projektując niebanalne scenariusze imprez integracyjnych, gier i wieczorów tematycznych. Każdy z nich możemy dostosować do Twoich preferencji.

Created with Sketch.

Rozumiemy, czego potrzebujesz

Specyfika Twojej firmy, Gości oraz cel imprezy-to pierwsze z pytań, od których zaczynamy rozmowę o Twoim evencie. Słuchamy Twoich potrzeb, co chcemy wiedzieć, co jest dla Ciebie naprawdę ważne.

Doradzamy

Chętnie dzielimy się z naszymi Klientami wiedzą i ponad 10- letnim doświadczeniem w zakresie organizowania imprez. Jesteśmy zaangażowani w proces wyboru najlepszych rozwiązań dla Twojej imprezy.

Dostarczamy optymalne rozwiązania

Dajemy Ci pewność, że event będzie spełniał stawiane mu cele, dzięki wyborowi odpowiedniego programu, obiektu czy techniki oraz dopracowaniu szczegółów, które są niezwykle ważne dla powodzenia imprezy.

Dajemy Ci gwarancję udanego eventu

Jako agencja eventowa kompleksowo organizujemy wyjazdy i imprezy integracyjne, eventy firmowe, uroczyste gale, konferencje oraz szkolenia, pikniki firmowe i spotkania naszych Klientów z ich Partnerami biznesowymi. Od 2006 roku zrealizowaliśmy kilkaset udanych eventów dla firm z Poznania i całej Polski. Chętnie bierzemy odpowiedzialność za powodzenie całości imprezy, dbając o wszystkie jej szczegóły. Realizując Twoją imprezę, zawsze działamy według precyzyjnego planu, dbając o każdy etap realizacji eventu!

Firma Eventowa czy Agencja Eventowa?

Działając od wielu lat w branży eventowej, nauczyliśmy się harmonijnie łączyć specyfikę firmy eventowej oraz agencji. Co to oznacza dla naszych Klientów? Przede wszystkim współpracując z nami masz pewność, że nasze doświadczenie wykracza daleko poza doświadczenie większości firm o podobnym profilu. Pracujemy jednocześnie jako projektant i realizator autorskich programów integracyjnych, a więc budujemy od podstaw scenariusze niezapomnianych imprez, co przekłada się na doskonałą ich znajomość. Każda kolejne spotkanie z Klientem to okazja do ulepszenia danego programu. Przez ponad dekadę wymyśliliśmy bardzo wiele autorskich scenariuszy team-buildingowych oraz imprez tematycznych, a wiele z nich, jak np. Quiz Night, zrealizowaliśmy ponad 60 razy – każdorazowo widząc tak samo spontanicznie reagujących uczestników! Podsumowując – jako firma eventowa jesteśmy ekspertem od tworzenia i realizowania angażujących programów, które potrafimy dostosować do preferencji i oczekiwań grupy, z którą pracujemy. 

Z kolei działając na rynku jako agencja eventowa, zajmujemy się kompleksową organizacją imprez i eventów. Pomagamy naszym Klientom w stworzeniu “całościowego obrazka”, począwszy od fundamentalnej idei wydarzenia, przez sposób komunikowania wartości, identyfikację wizualną i oczywiście dobór wszystkich szalenie ważnych elementów, bez których trudno wyobrazić sobie udaną realizację imprezy. Pracujemy ze znanymi artystami, doskonałymi hotelami i obiektami eventowymi oraz firmami, które zapewnią na Twoim evencie usługi najwyższej jakości! Co więcej, dzięki doświadczeniu w organizacji imprez potrafimy w fazie planowania dokonać realnej analizy ryzyka, co sprawia, że nasz Klient ma pewność, iż jego event zostanie zrealizowany z zachowaniem  najwyższych standardów bezpieczeństwa. Wiedza, którą zdobyliśmy przez lata organizowania eventów niejednokrotnie pomogła naszym Klientom osiągnąć efekty, jakich nie spodziewali się na etapie pisania briefu. Jako agencja eventowa możemy najpełniej pomóc Ci rozwijać Twój biznes i budować dobre, długotrwałe relacje z otoczeniem Twojego przedsiębiorstwa.

Jesteś zainteresowana/y naszą ofertą?
Chcesz przesłać do nas brief/zapytanie? Masz dla nas ciekawą ofertę?
Chcesz dołączyć do naszego zespołu?
Napisz: biuro@funfaktoria.pl
Przewiń do góry