Oferta – pikniki firmowe

Jak zorganizować udany piknik firmowy?

Organizacja pikniku firmowego jest dużym przedsięwzięciem – niezależnie od tego czy planujesz wydarzenie dla stu czy dla tysiąca lub kilku tysięcy osób – trzeba pomyśleć o dziesiątkach elementów składających się na imprezę. Udany piknik firmowy to choćby ciekawe miejsce plenerowe, z odpowiednim zabezpieczeniem na wypadek niepogody i zapleczem sanitarnym; pyszny catering, który zachwyci podniebienia wszystkich Gości, jak również niebanalny program, który nie będzie stanowił „kopiuj-wklej” z ubiegłego roku, jeśli jest to impreza cykliczna. Piknik rodzinny generuje z kolei konieczność pomyślenia o różnych grupach wiekowych Uczestników – począwszy od najmłodszych dzieci, a skończywszy nawet na emerytowanych seniorach, którzy często zapraszani są na piknik jubileuszowy. Zajmujemy się zarówno kompleksową organizacją pikników firmowych, jak i przygotowaniem samych programów, które sprawiają, że spotkanie na długo zapada w pamięci Twoich gości. Polecamy szczególnie pikniki tematyczne, które pozwalają wyróżnić imprezę na tle innych wydarzeń, a także przygotować wyjątkowe atrakcje. Więcej na ten temat znajdziesz w dziale „Poradnik KNOW-HOW” pod hasłem piknik firmowy.

Trudny wybór?

Z pewnością. Dobrze rozumiemy, że dla osoby odpowiedzialnej za organizację imprezy firmowej wybór właściwego programu jest jednym z kluczowych elementów powodzenia całego projektu. Chętnie Ci w nim pomożemy! Zapraszamy do kontaktu.

Oferta

Tylko udane imprezy integracyjne!

Co wyróżnia udane imprezy firmowe? Jak zaplanować imprezę, by każdy uczestnik znalazł coś dla siebie? Czy istnieje uniwersalny przepis na imprezę integracyjną? Organizując od ponad 10 lat imprezy integracyjne znamy odpowiedzi na te pytania! Posiadamy doświadczenie, które pozwala nam zaproponować Ci programy integracyjne dopasowane do różnych oczekiwań – Twoich, uczestników, szefa… Realizowane przez nas imprezy nie tylko sprzyjają integracji pracowników, ale też realnie wpływają na polepszenie ich relacji. Podczas dobrze zaprojektowanych imprez firmowych, na gruncie autentycznej zabawy między pracownikami powstają nowe więzi, pozwalające spojrzeć na starych znajomych w inny sposób, niż w pracy! Realizując imprezy dla firm z przeróżnych branż, nabraliśmy doświadczenia, które pozwala nam wyjść naprzeciw Twoich realnych potrzeb. Wszystkie nasze imprezy integracyjne powstaje od odpowiedzi na pytanie, czego faktycznie potrzebuje nasz Klient. To właśnie dzięki analizie potrzeb nie strzelamy „w ciemno”, ale zawsze dobieramy optymalne scenariusze, dzięki którym realizowane przez nas imprezy firmowe na długo zapadają w pamięć uczestników i są długo przez nich wspominane!

Jesteś zainteresowana/y naszą ofertą?
Chcesz przesłać do nas brief/zapytanie? Masz dla nas ciekawą ofertę?
Chcesz dołączyć do naszego zespołu?
Napisz: biuro@funfaktoria.pl
Przewiń do góry