Oferta – integracja w plenerze

Imprezy integracyjne, które budują relacje

Organizacja imprez jest dla naszego zespołu pasja i misją. Wierzymy, że odpowiednio zaprojektowany scenariusz imprezy realnie wpływa na polepszenie relacji między pracownikami. Jak można to osiągnąć? Udana integracja jest wówczas, gdy mało znający się ludzie wspólnie robią rzeczy niezwykłe. Nie zawsze do tego celu potrzebujesz drogich rozwiązań. Z pewnością natomiast potrzebujesz pomysłu na imprezę, który pasuje do Twojej grupy oraz energicznej, profesjonalnej ekipy animatorów, którzy tchną życie w event!

Trudny wybór?

Z pewnością. Dobrze rozumiemy, że dla osoby odpowiedzialnej za organizację imprezy firmowej wybór właściwego programu jest jednym z kluczowych elementów powodzenia całego projektu. Chętnie Ci w nim pomożemy! Zapraszamy do kontaktu.

Oferta

Tylko udane imprezy integracyjne!

Co wyróżnia udane imprezy firmowe? Jak zaplanować imprezę, by każdy uczestnik znalazł coś dla siebie? Czy istnieje uniwersalny przepis na imprezę integracyjną? Organizując od ponad 10 lat imprezy integracyjne znamy odpowiedzi na te pytania! Posiadamy doświadczenie, które pozwala nam zaproponować Ci programy integracyjne dopasowane do różnych oczekiwań – Twoich, uczestników, szefa… Realizowane przez nas imprezy nie tylko sprzyjają integracji pracowników, ale też realnie wpływają na polepszenie ich relacji. Podczas dobrze zaprojektowanych imprez firmowych, na gruncie autentycznej zabawy między pracownikami powstają nowe więzi, pozwalające spojrzeć na starych znajomych w inny sposób, niż w pracy! Realizując imprezy dla firm z przeróżnych branż, nabraliśmy doświadczenia, które pozwala nam wyjść naprzeciw Twoich realnych potrzeb. Wszystkie nasze imprezy integracyjne zaczynają powstawać od odpowiedzi na pytanie, czego faktycznie potrzebuje nasz Klient. To właśnie dzięki analizie potrzeb nie strzelamy „w ciemno”, ale zawsze dobieramy optymalne scenariusze, dzięki którym realizowane przez nas imprezy firmowe na długo zapadają w pamięć uczestników i są długo przez nich wspominane!

Jesteś zainteresowana/y naszą ofertą?
Chcesz przesłać do nas brief/zapytanie? Masz dla nas ciekawą ofertę?
Chcesz dołączyć do naszego zespołu?
Napisz: biuro@funfaktoria.pl
Przewiń do góry