Ludzie

Imprezy integracyjne zawsze tworzą ludzie!

Tworzymy młody i energiczny, a przede wszystkim zgrany zespół, który wierzy w to, że imprezy integracyjne realnie wpływają na polepszenie relacji między pracownikami. Przed każdą realizacją rozmawiamy z ekipą animacyjną o specyfice grupy oraz o tym, czego nasz Klient oczekuje od imprezy integracyjnej, aby następnie wspólnie stworzyć środowisko i warunki do zaistnienia między uczestnikami spotkania atmosfery integracji. Ludzie, którzy budują zespół Fun Faktoria podchodzą do imprez integracyjnych oraz wszelkich innych przedsięwzięć z dużym zaangażowaniem, które niejednokrotnie jest zauważane i podkreślane przez naszych stałych Klientów. Podobnie jak w Państwa firmie, także dla nas gwarantem zgranego zespołu, który podejmie się realizacji każdego zadania jest integracja pracowników. To dlatego każdego roku organizujemy dla naszych managerów, koordynatorów, animatorów, techników, kierowców… własne imprezy integracyjne! Dzięki wspólnej zabawie, nauce czy stawaniu naprzeciw nietypowych wyzwań, czujemy, że razem możemy więcej i lepiej – dla Państwa. Każda impreza integracyjna organizowana w naszym gronie jest także świetnym sposobem na przetestowanie nowych programów, dzięki czemu zyskujecie Państwo gwarancję, że nawet nowości są sprawdzone!

Twoja impreza integracyjna jest w dobrych rękach!

Bezpieczeństwo

Kładziemy szczególny nacisk na bezpieczeństwo każdej imprezy integracyjnej. Posiadamy stosowne ubezpieczenia. Pracujemy ze sprawdzonymi podwykonawcami.

Profesjonalizm

Działamy według precyzyjnego planu, dbając o każdy etap realizacji eventu. Kluczowa jest dla nas jakość oferowanych usług. Korzystamy z drobiazgowych list kontrolnych, zawczasu zabezpieczamy newralgiczne punkty imprezy.

Gwarancja udanego eventu

Poprzez autentyczną zabawę i niezwykłe emocje osiągamy przeżycia, które są dla Uczestników prawdziwie niezapomniane. Dajemy Ci gwarancję, że impreza integracyjna, którą zrobisz wspólnie z nami, będzie udana!

Poznaj naszych animatorów 🙂

Imprezy integracyjne Poznań

Jesteśmy agencją eventową z Poznania, która od ponad 10 lat organizuje udane imprezy integracyjne – głównie w mieście Poznań. Projektujemy oryginalne, autorskie scenariusze, które zadowolą nawet tych najbardziej wymagających klientów. Jako agencja eventowa, dysponujemy dużą bazą obiektów nie tylko w Poznaniu, lecz na terenie całej Wielkopolski, co pozwala na dostosowanie się do potrzeb Klientów z różnych miejscowości.  Duża elastyczność w doborze miejsca imprezy i szeroki wybór animatorów, pozwala nam realizować programy każdego typu. Nasze doświadczenie to setki zrealizowanych imprez integracyjnych w różnej scenerii i o zróżnicowanej tematyce. Większość z nich organizujemy w Wielkopolsce i Poznaniu, ale warto wspomnieć, że jako agencja eventowa posiadająca własną flotę samochodów, nie boimy się podejmowania nowych wyzwań! Nasze imprezy integracyjne cechuje perfekcyjne dopasowanie elementów składowych do oczekiwań uczestników w każdym wieku.

Jesteś zainteresowana/y naszą ofertą?
Chcesz przesłać do nas brief/zapytanie? Masz dla nas ciekawą ofertę?
Chcesz dołączyć do naszego zespołu?
Napisz: biuro@funfaktoria.pl
Przewiń do góry