Imprezy integracyjne Poznań

Udana impreza integracyjna w Poznaniu

Stolica Wielkopolski kusi ogromem możliwości eventowych. Z chęcią pomożemy Ci w organizowaniu imprezy właśnie tutaj. Od ponad 10 lat z pasją tworzymy najróżniejsze imprezy integracyjne. Przez cały tan czas pomagamy naszym Klientom budować zaufanie i lepszą współpracę w Zespołach oraz pogłębiać relacje z Partnerami biznesowymi. Wierzymy, że udany event integracyjny jest wówczas, gdy na gruncie autentycznej zabawy Uczestnicy przeżywają autentyczne emocje. Dzięki odpowiednio zorganizowanej imprezie integracyjnej jej Uczestnicy nie tylko świetnie spędzają czas, ale przede wszystkim lepiej się poznają.

Przepis na organizację imprezy?

Organizując imprezę integracyjną należy przede wszystkim odpowiedzieć sobie na pytanie, jakiemu celowi ma ona służyć? Polepszenie komunikacji pracowników, zbudowanie między nimi pozytywnych relacji oraz zwiększenie ich ich motywacji to najczęściej wymieniane powody, dla których organizuje się event firmowy. Jednak te cele można uzyskać stosując bardzo różnorodne narzędzia. Nie jest tajemnicą, że imprezę integracyjną można przygotować na 100 sposobów. W wyborze optymalnej opcji dobrze jest zaufać odpowiedniej agencji eventowej, która realnie doradzi sprawdzone rozwiązania. Myśląc “imprezy integracyjne Poznań”, skieruj do nas zapytanie, a my wszystkim się zajmiemy! 

Pikniki firmowe w mieście Poznań

Imprezy plenerowe mają niepowtarzalny klimat i atmosferę. W przeciwieństwie do większości imprez integracyjnych, piknik dla pracowników firmy jest okazją do spotkania w rodzinnym gronie oraz budowania pozytywnego wizerunku pracodawcy. Jako agencja eventowa chętnie bierzemy odpowiedzialność za kompleksową organizację takiej imprezy – zaproponujemy Ci ciekawe miejsce, sprawdzoną firmę cateringową i nieszablonowe atrakcje. Udany piknik firmowy to coś więcej niż grill i “dmuchańce” dla dzieci… Polecamy w szczególności pikniki tematyczne, które wciągają uczestników w wir zabawy wokół przewodniego motywu – Piknik Naukowy, Kreatywny, Piracki czy Dookoła Świata to tylko niektóre z naszych propozycji. Więcej na temat organizacji pikników znajdziesz tutaj >  Jak zorganizować udany piknik firmowy? 

100 pomysłów na eventy firmowe

Jako agencja eventowa wspieramy naszych Klientów w procesie wyboru najlepszych rozwiązań dla każdej organizowanej z nami imprezy. Dobrze rozumiemy, że “najlepszy”, nie zawsze oznacza najdroższy. Często najlepszy oznacza po prostu – “sprawdzony”. Dlatego naszym Klientom często proponujemy sprawdzone standardy. Ponieważ od lat jesteśmy projektantem i wykonawcą scenariuszy integracyjnych, mamy pewność, że nasze programy są wielokrotnie przetestowane i godne polecenia! Bez wątpienia imprezy integracyjne Poznań to nasz specjalność!

Skorzystaj z bazy kilkudziesięciu sprawdzonych pomysłów na Twoją imprezę!
Jesteś zainteresowana/y naszą ofertą?
Chcesz przesłać do nas brief/zapytanie? Masz dla nas ciekawą ofertę?
Chcesz dołączyć do naszego zespołu?
Napisz: biuro@funfaktoria.pl
Przewiń do góry