Oferta – wyjazdy integracyjne

Wyjazdy integracyjne, czyli autentyczna zabawa

Stoisz przed koniecznością zorganizowania kolejnego wyjazdu integracyjnego dla pracowników Twojej firmy i zwyczajnie nie masz czasu, by po raz kolejny przechodzić przez ten cały proces? A może odwrotnie – to pierwszy wyjazd firmowy, który przyszło Ci organizować? W obu przypadkach potrzebujesz zaufanego partnera, z którym organizacja wyjazdu integracyjnego będzie łatwa i przyjemna. Oczywiście nic nie zrobi się samo. Na początku potrzebujemy od Ciebie kilku istotnych informacji – dla kogo jest ta impreza, czego oczekują uczestnicy, a czego Zarząd firmy (nie zawsze te oczekiwania się pokrywają), co w ramach integracji robiliście wcześniej… Przydadzą się oczywiście także “dane techniczne” wyjazdu: liczba osób, przekrój wiekowy, termin, lokalizacja. Tak wyposażeni przystępujemy do pracy. Gwarantujemy, że jej efektem będzie wyjazd integracyjny, który przez całe miesiące Twoje koleżanki i koledzy z pracy będą wspominali z rozbawieniem!

Wszystkie szczegóły pod kontrolą

Zaproszenia na imprezę, koordynacja transportu, ustalenia z hotelem, subrecepcja, welcome gifts, ciekawe menu, aktywności w ciągu dnia, program wieczorny, open bar, fotoreportaż, branding w hotelu... To tylko wierzchołek góry lodowej, którą nazywamy profesjonalną organizacją wyjazdu integracyjnego. Łatwo się w tym pogubić. Na szczęście do Twojej dyspozycji są nasi doświadczeni event managerowie. Zrealizowaliśmy niezliczone imprezy wyjazdowe, ale do każdej podchodzimy indywidualnie. Słuchamy czego potrzebujesz i proponujemy optymalne rozwiązania. Nie zrobimy za Ciebie wszystkiego, bo nikt jak Ty nie zna pracowników w Waszej firmie. Ale dzięki naszemu doświadczeniu spowodujemy, że nadchodzący wyjazd integracyjny przejdzie do historii Waszej firmy!

Integracja jedyna w swoim rodzaju

Każdy wyjazd integracyjny, który organizujemy, to jedyna w swoim rodzaju przygoda. Nie tylko dla uczestników, ale również dla naszego zespołu! Możesz mieć pewność, że do organizacji Twojego eventu zawsze przystępujemy z energią i kreatywnością. Być może wydaje Ci się, że Wasi pracownicy wszystko już widzieli? Nic bardziej mylnego! Z przyjemnością zaproponujemy Ci atrakcje i sprawdzone miejsca, które zaskoczą naszych gości. Zajmiemy się dopilnowaniem wszystkich detali, ze szczególnym naciskiem na bezpieczeństwo uczestników.

Wyrusz z nami w podróż!

Czas na Twój ruch.

Oferta

Tylko udane wyjazdy integracyjne!

Co wyróżnia udane wyjazdy integracyjne? Jak zaplanować imprezę, by każdy uczestnik znalazł coś dla siebie? Czy istnieje uniwersalny przepis na wyjazd firmowy? Organizując od ponad 10 lat imprezy integracyjne znamy odpowiedzi na te pytania! Posiadamy doświadczenie, które pozwala nam zaproponować Ci programy integracyjne dopasowane do różnych oczekiwań – Twoich, uczestników, szefa… Realizowane przez nas wyjazdy nie tylko sprzyjają integracji pracowników, ale też realnie wpływają na polepszenie ich relacji. Podczas dobrze zaprojektowanych imprez firmowych między pracownikami powstają nowe więzi, pozwalające spojrzeć na starych znajomych w inny sposób, niż w pracy! Realizując imprezy dla firm z przeróżnych branż, nabraliśmy doświadczenia, które pozwala nam wyjść naprzeciw Twoich realnych potrzeb. Wszystkie nasze wyjazdy integracyjne zaczynają się od odpowiedzi na pytanie, czego faktycznie potrzebuje nasz Klient. To właśnie dzięki analizie potrzeb nie strzelamy „w ciemno”, ale zawsze dobieramy optymalne scenariusze, dzięki którym realizowane przez nas imprezy firmowe na długo zapadają w pamięć uczestników i są długo przez nich wspominane!

Jesteś zainteresowana/y naszą ofertą?
Chcesz przesłać do nas brief/zapytanie? Masz dla nas ciekawą ofertę?
Chcesz dołączyć do naszego zespołu?
Napisz: biuro@funfaktoria.pl
Przewiń do góry