Oferta – wynajem atrakcji

Atrakcje niezwyczajne oraz sprawdzone standardy

Jedną z najpopularniejszych atrakcji na rynku eventowym jest od lat wynajem kasyna. To doskonały przykład tego, że pewne pomysły nigdy się nie starzeją i mogą bawić Uczestników nawet, jeśli powtarzają się na kolejnych imprezach. Z drugiej strony często zdarza nam się otrzymywać zapytania o wynajem atrakcji, w których wskazują Państwo, że zależy Wam na czymś nietypowym, czego jeszcze nie było. Często również wskazują Państwo na chęć, aby wynajmowane atrakcje były nowoczesne i nawiązywały do technologii czy trendów na miarę XXI wieku. Takimi atrakcjami są choćby długopisy 3D, dzięki którym dzieci wykonają obrazki w trzech wymiarach czy bar molekularny, który pozwoli Gościom podczas bankietu skosztować koktajli przygotowanych przy użyciu takich składników jak suchy lód czy ciekły azot. W dziale wynajem atrakcji prezentujemy propozycje, które cieszą się dużym zainteresowaniem wśród naszych Klientów i zdobywają zachwyt Uczestników podczas realizowanych imprez.   Jesteśmy producentem większości proponowanych atrakcji, a także pracujemy bezpośrednio z Artystami, których Państwu proponujemy – dzięki temu możemy wykazać się dużą elastycznością w przygotowaniu atrakcji na wynajem na Państwa event, a także przygotować propozycje ciekawych pakietów zarówno na imprezy plenerowe, jak i wieczory.

VR

emocje w wirtualnym świecie

Trudny wybór?

Z pewnością. Dobrze rozumiemy, że dla osoby odpowiedzialnej za organizację imprezy firmowej wybór właściwego programu jest jednym z kluczowych elementów powodzenia całego projektu. Chętnie Ci w nim pomożemy! Zapraszamy do kontaktu.

Oferta

Tylko udane imprezy integracyjne!

Co wyróżnia udane imprezy firmowe? Jak zaplanować imprezę, by każdy uczestnik znalazł coś dla siebie? Czy istnieje uniwersalny przepis na imprezę integracyjną? Organizując od ponad 10 lat imprezy integracyjne znamy odpowiedzi na te pytania! Posiadamy doświadczenie, które pozwala nam zaproponować Ci programy integracyjne dopasowane do różnych oczekiwań – Twoich, uczestników, szefa… Realizowane przez nas imprezy nie tylko sprzyjają integracji pracowników, ale też realnie wpływają na polepszenie ich relacji. Podczas dobrze zaprojektowanych imprez firmowych, na gruncie autentycznej zabawy między pracownikami powstają nowe więzi, pozwalające spojrzeć na starych znajomych w inny sposób, niż w pracy! Realizując imprezy dla firm z przeróżnych branż, nabraliśmy doświadczenia, które pozwala nam wyjść naprzeciw Twoich realnych potrzeb. Wszystkie nasze imprezy integracyjne powstaje od odpowiedzi na pytanie, czego faktycznie potrzebuje nasz Klient. To właśnie dzięki analizie potrzeb nie strzelamy „w ciemno”, ale zawsze dobieramy optymalne scenariusze, dzięki którym realizowane przez nas imprezy firmowe na długo zapadają w pamięć uczestników i są długo przez nich wspominane!

Jesteś zainteresowana/y naszą ofertą?
Chcesz przesłać do nas brief/zapytanie? Masz dla nas ciekawą ofertę?
Chcesz dołączyć do naszego zespołu?
Napisz: biuro@funfaktoria.pl
Przewiń do góry