Face RUNNER – gra planszowa XXL

Zostań królem “lajków”! Gra XXL dla dorosłych.
Czy Twoi fani docenią fakt, że właśnie przyrządziłeś bezglutenowe naleśniki? A może uda Ci się obronić przed falą kąśliwych komentarzy pod kolejnym, słabo wykadrowanym zdjęciem Twojego kota..?

Gra integracyjna z przymrużeniem oka…

Przeżyj dzień w social-mediach, w których liczy się każdy „lajk”, a chwila nieuwagi może zostać wykorzystana przez konkurencyjne zespoły… Zagrywaj karty, wyzywaj na pojedynki i licz na szczęście! Nowatorska, integracyjna gra Face RUNNER, która rozgrywana jest drużynowo, zapewni ponad godzinę zabawy dla nawet 20 osób! Z całą pewnością będzie to hit na każdej imprezie firmowej!

Planszówka XXL jakiej nie było

Jeśli kiedyś na imprezie integracyjnej grałeś w Chińczyka lub szachy XXL zauważyłeś z pewnością, że te gry – mimo pierwszego “efektu wow” – bardzo szybko się nudzą. Na szczęście Face RUNNERa zaprojektował zespół kreatywnych twórców na co dzień związanych z branżą eventów firmowych oraz projektowaniem gier scenariuszowych. Rozgrywka z każdą minutą staje się coraz ciekawsza i coraz bardziej angażuje graczy. Zarówno tych, którzy lubią przemyślane posunięcia godne wytrawnego stratego, jak i tych, którzy wolą wygłupy i paradowanie po planszy w zabawnej peruce czy kolorowych okularach…

Jak to działa?

Cztery zespoły zawodników walczą o jak największą ilość “lajków” . W każdym teamie jest od 3 do 6 graczy. Spokojnie, każdy będzie miał zajęcie! Nad szybkim opanowaniem zasad gry oraz płynnością rozgrywki czuwa moderator. Gracze szybko orientują się w intuicyjnych zasadach rozgrywki, momentalnie angażując się w zespołową walkę pełną śmiechu, oryginalnych pojedynków i niespodziewanych zwrotów akcji.

Jesteś zainteresowana/y naszą ofertą?
Chcesz przesłać do nas brief/zapytanie? Masz dla nas ciekawą ofertę?
Chcesz dołączyć do naszego zespołu?
Napisz: biuro@funfaktoria.pl
Przewiń do góry