Imprezy integracyjne Warszawa

Udana impreza integracyjna w Warszawie

Stolica Polski – Warszawa, jest częstym wyborem przy organizacji imprezy integracyjnej. Rozbudowana sieć warszawskich hoteli umożliwia organizację najlepszych programów integracyjnych. Jeżeli zależy Państwu na zbudowaniu ścisłych relacji wśród pracowników firmy warto skorzystać ze sprawdzonych rozwiązań proponowanych przy organizacji integracji firmowych.

Dobór programu integracyjnego

Organizując imprezę firmową, która za cel postawione ma zgranie zespołu ważny jest wybór odpowiedniego programu integracyjnego, który dostarczy mnóstwo emocji Uczestnikom imprezy a także sprawi, że zespół poczuje jak funkcjonuje w zespołach i umocni świadomość co do współpracy poszczególnych osób. Istotą dobrego team-buildingu może być nadany wspólny cel, dzięki czemu Uczestnicy poczują, że mniejsze sukcesy każdej jednostki składają się na ogromny sukces całej firmy.

Outdoor czy indoor?

Dylematy czy lepiej zorganizować imprezę wewnątrz obiektu eventowego czy w wersji plenerowej często pojawia się podczas prac nad projektowaniem imprezy. Programy indoor takie jak mobilne Escape Roomy, lub gra fabularna związana tematyka z obiektem w którym organizowana jest impreza to rozwiązania, które pokazują, że praca zespołowa to kluczowy element funkcjonowania firmy. W wersji outdoor proponujemy sprawdzone scenariusze takie jak Geochacing lub Gry Fabularne i Gry Terenowe o różnej tematyce. Te programy również charakteryzują się dopasowaniem do profilu Uczestnika a także obiektu w którym organizowana jest impreza.

Wydarzenia, które zapadają w pamięć

Warto zastanowić się co zrobić, aby impreza nie trwała tylko jeden dzień, lecz zostawała z nami na dłużej? Oprócz emocji, które pozostają w Uczestnikach imprezy integracyjnej na długo warto pomyśleć nad pamiątką z imprezy. Jest to rozwiązanie, które przypieczętuje Uczestnictwo w imprezie i zostawi miły ślad po sobie na długie lata. Fotograf eventowy to osoba, która z pewnością uchwyci najciekawsze momenty imprezy firmowej i sprawi, że każdy będzie mógł w dowolnym momencie powrócić do wspomnień z najlepszych imprez. Fotobudka jest alternatywą, która oprócz pamiątkowych zdjęć dodaje waloru niesamowitej zabawy opartej na autentycznych emocjach. Niesamowite gadżety pozostające do dyspozycji Gości w fotobudce sprawiają, że mogą rozerwać się i powygłupiać robiąc pamiątkowe zdjęcia. Wydruk zdjęć następuje prawie natychmiast co powoduje, że Goście widzą efekty swojej zabawy i zapamiętują je na długo. Dodatkowym elementem może być także księga Gości, gdzie pojedyncze kopie wydruków umieszczane są przez Gości i tworzą niesamowitą pamiątkę.

Skorzystaj z bazy kilkudziesięciu sprawdzonych pomysłów na Twoją imprezę!
Jesteś zainteresowana/y naszą ofertą?
Chcesz przesłać do nas brief/zapytanie? Masz dla nas ciekawą ofertę?
Chcesz dołączyć do naszego zespołu?
Napisz: biuro@funfaktoria.pl
Przewiń do góry