Oferta – szkolenia i konferencje

Znamy przepis na udaną konferencję!

Projektując wyjazd szkoleniowy lub konferencję dla naszego Klienta, zawsze zaczynamy od dokładnego poznania i zrozumienia celu, jakiemu to przedsięwzięcie ma służyć. Słuchamy Twoich potrzeb. Z nieprawdopodobnej ilości możliwości wybieramy te, które najlepiej przysłużą się osiągnięciu zakładanych przez Ciebie założeń. Odpowiedni hotel, najlepsi szkoleniowcy, idealnie ułożona agenda spotkania, czy atrakcje na rozluźnienie uczestników, składają się na wydarzenie, które Twoi goście zapamiętają jako najlepszą konferencją, w jakiej brali udział. Zdajemy sobie sprawę, że aby utrzymać skupienie i efektywność uczestników, potrzeba czegoś więcej niż nawet najlepszej prezentacji w Power Poincie… Dlatego zaproponujemy też Ci wybór ciekawych aktywności, które dadzą chwilę wytchnienia i zaangażują wszystkich w autentyczną zabawę.

Merytorycznie i w dobrym stylu

Najważniejszym aspektem szkolenia czy konferencji jest umiejętne przekazanie treści. Dysponujemy dużą bazą szkoleniowców, którzy radzą sobie z tym doskonale. Wiemy też, że na równi z dobrym mówcą ważne jest to, żeby jego słowa dotarły do wszystkich, dlatego na Twoim szkoleniu zapewnimy też profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie, zadbamy o projekcję na wysokim poziomie. Ponadto możemy zająć się wszystkimi szczegółami zaczynając od projektu identyfikacji wizualnej eventu i zakwaterowania uczestników, a kończąc na tym żeby podczas przerwy podczas konferencji dla nikogo nie zabrakło dobrej kawy i smacznych przekąsek!

Organizacja konferencji nie musi być trudna

Rozumiemy, jak ważne jest profesjonalne przygotowanie szkolenia. Każdy najmniejszy szczegół składa się na finalny odbiór wydarzenia przez uczestników. Dlatego o każdy szczegół dbamy. Począwszy od wyboru sprawdzonego hotelu, przez niezliczone ustalenia dotyczące zakwaterowania, subrecepcji, rejestracji gości, brandingu, poligrafii, upominków dla gości, kwestii merytorycznych, detali technicznych, skończywszy na kabinach do tłumaczeń symultanicznych... Dzięki doświadczeniu mamy wprawę nie tylko w doborze odpowiednich podwykonawców, ale w skomponowaniu wszystkiego w efektywną całość!

Zorganizuj swoją konferencją z nami!

Czas na Twój ruch.

Oferta

Konferencje i szkolenia, które kochają uczestnicy

Stworzenie idealnie skomponowanej konferencji czy szkolenia wymaga nie tylko doświadczenia, ale również wyczucia, by spotkanie było odpowiednio zbalansowane. Im dłuższa i bardziej intensywna jest część merytoryczna (warsztaty, szkolenie, targi), tym większy nacisk warto położyć na wypoczynek. Dlatego rekomendujemy, by w agendzie konferencji znaleźć miejsce stworzenie warunków do zabawy. Przykładem może być wieczorna impreza tematyczna, gdy po doskonałej kolacji uczestnicy mogą oddać się fantastycznej zabawie przy hitach granych przez DJ-a i niezwykłych animacjach. Uzupełnieniem relaksu uczestników mogą być ciekawe pokazy czy degustacje, jak budzący zawsze wiele emocji bar molekularny.

Jesteś zainteresowana/y naszą ofertą?
Chcesz przesłać do nas brief/zapytanie? Masz dla nas ciekawą ofertę?
Chcesz dołączyć do naszego zespołu?
Napisz: biuro@funfaktoria.pl
Przewiń do góry