Oferta – wynajem scenografii

Scnografia, która pobudza wyobraźnię

Imprezy tematyczne często odbywają się w klimatycznych miejscach, nawiązujących do motywu przewodniego imprezy – wówczas wynajem scenografii jest jedynie uzupełnieniem dla wyjątkowego miejsca. Co jednak zrobić, gdy przestrzeń eventowa jest praktycznie pusta i w pełni do zagospodarowania? Organizatorzy imprez często decydują się na to, aby zmienić ją nie do poznania poprzez wynajem scenografii eventowej oraz klimatyczne i efektowne oświetlenie. Atrakcyjna i wykonana z dbałością o detale scenografia z pewnością rozbudzi wyobraźnię Uczestników eventu przenosząc ich do innego świata. Co wyróżnia nasze dekoracje tematyczne? Z pewnością są to reakcje Uczestników, którzy zaraz po wejściu na salę, wykonują sobie pamiątkowe fotografie na jej tle, co czyni z niej kolejną atrakcję na imprezie. Od kilku lat zajmujemy się produkcją scenografii na własne potrzeby, a od niedawna udostępniamy wybrane zestawy tematyczne oraz pojedyncze elementy scenografii na wynajem. Możemy zająć się dostawą i montażem wynajmowanej scenografii lub udostępnić ją Państwu do odbioru z naszego magazynu. Jeśli mają Państwo nietypowy pomysł, chętnie podejmiemy się wyzwania produkcji scenografii na zamówienie.

Trudny wybór?

Z pewnością. Dobrze rozumiemy, że dla osoby odpowiedzialnej za organizację imprezy firmowej wybór właściwego programu jest jednym z kluczowych elementów powodzenia całego projektu. Chętnie Ci w nim pomożemy! Zapraszamy do kontaktu.

Oferta

Tylko udane imprezy integracyjne!

Co wyróżnia udane imprezy firmowe? Jak zaplanować imprezę, by każdy uczestnik znalazł coś dla siebie? Czy istnieje uniwersalny przepis na imprezę integracyjną? Organizując od ponad 10 lat imprezy integracyjne znamy odpowiedzi na te pytania! Posiadamy doświadczenie, które pozwala nam zaproponować Ci programy integracyjne dopasowane do różnych oczekiwań – Twoich, uczestników, szefa… Realizowane przez nas imprezy nie tylko sprzyjają integracji pracowników, ale też realnie wpływają na polepszenie ich relacji. Podczas dobrze zaprojektowanych imprez firmowych, na gruncie autentycznej zabawy między pracownikami powstają nowe więzi, pozwalające spojrzeć na starych znajomych w inny sposób, niż w pracy! Realizując imprezy dla firm z przeróżnych branż, nabraliśmy doświadczenia, które pozwala nam wyjść naprzeciw Twoich realnych potrzeb. Wszystkie nasze imprezy integracyjne powstaje od odpowiedzi na pytanie, czego faktycznie potrzebuje nasz Klient. To właśnie dzięki analizie potrzeb nie strzelamy „w ciemno”, ale zawsze dobieramy optymalne scenariusze, dzięki którym realizowane przez nas imprezy firmowe na długo zapadają w pamięć uczestników i są długo przez nich wspominane!

Jesteś zainteresowana/y naszą ofertą?
Chcesz przesłać do nas brief/zapytanie? Masz dla nas ciekawą ofertę?
Chcesz dołączyć do naszego zespołu?
Napisz: biuro@funfaktoria.pl
Przewiń do góry