Islandia – wyjazdy motywacyjne

Wycieczki incentive na Islandię

Organizujesz wycieczki incentive na Islandię dla swoich pracowników lub szukasz lokalnego przewodnika i pilota, który będzie w stanie podjąć się organizacji wyjazdu firmowego na daleką Północ? Chcesz zorganizować wakacje dla swojego klienta lub szukasz oferty wyjazdu motywacyjnego do jednego z najpiękniejszych miejsc na świecie, podczas którego pracownicy będą mieli okazję się zintegrować?

Bez względu na to ile osób będzie liczyła grupa, czy macie ochotę na lot helikopterem, snorkeling w szczelinie międzykontynentalnej, eksplorowanie naturalnie utworzonej jaskini lodowej czy zjazd do kaldery uśpionego wulkanu, jesteśmy w stanie zorganizować dla Waszej firmy niezapomniany wyjazd. Nasze wycieczki incentive na Islandię to niezapomniane przeżycie dla wszystkich uczestników wyprawy! Każde zapytanie traktujemy indywidualnie – napisz do nas korzystając z zakładki kontakt. Zapraszamy również na stronę o firmie, aby dowiedzieć się więcej o marce Icestory.

Istnieje również opcja zorganizowania na Islandii konferencji, wykładów, warsztatów lub spotkania biznesowego

W ramach wycieczki incentive na Islandię oferujemy:

- spersonalizowany plan podróży
- wycieczkę po Islandii szytą na miarę
- opiekę polskiego przewodnika
- wycieczki fakultatywne dostosowane do grupy
- wymagany transport wraz z licencjonowanym kierowcą
- pominięcie płacenia “kilku” prowizji jak to ma miejsce w przypadku, gdy korzystają Państwo z pośrednika w Polsce nieposiadającego swojej bazy na Islandii

Wyrusz z nami w podróż na Islandię!

Czas na Twój ruch.

Oferta

Islandia - tylko udane wyjazdy integracyjne!

Co wyróżnia udane wyjazdy integracyjne? Jak zaplanować imprezę, by każdy uczestnik znalazł coś dla siebie? Czy istnieje uniwersalny przepis na wyjazd firmowy? Organizując od ponad 10 lat imprezy integracyjne znamy odpowiedzi na te pytania! Posiadamy doświadczenie, które pozwala nam zaproponować Ci programy integracyjne dopasowane do różnych oczekiwań – Twoich, uczestników, szefa… Realizowane przez nas wyjazdy nie tylko sprzyjają integracji pracowników, ale też realnie wpływają na polepszenie ich relacji. Podczas dobrze zaprojektowanych imprez firmowych między pracownikami powstają nowe więzi, pozwalające spojrzeć na starych znajomych w inny sposób, niż w pracy! Realizując imprezy dla firm z przeróżnych branż, nabraliśmy doświadczenia, które pozwala nam wyjść naprzeciw Twoich realnych potrzeb. Wszystkie nasze wyjazdy integracyjne zaczynają się od odpowiedzi na pytanie, czego faktycznie potrzebuje nasz Klient. To właśnie dzięki analizie potrzeb nie strzelamy „w ciemno”, ale zawsze dobieramy optymalne scenariusze, dzięki którym realizowane przez nas imprezy firmowe na długo zapadają w pamięć uczestników i są długo przez nich wspominane!

Jesteś zainteresowana/y naszą ofertą?
Chcesz przesłać do nas brief/zapytanie? Masz dla nas ciekawą ofertę?
Chcesz dołączyć do naszego zespołu?
Napisz: biuro@funfaktoria.pl
Przewiń do góry