Oferta – gale i bankiety

Organizacja wydarzeń specjalnych

Projektowane przez nas gale, bankiety i jubileusze odznaczają się dbałością o każdy najmniejszy detal. Pracę zaczynamy od sporządzenia koncepcji wydarzenia, która powstaje w oparciu o rozmowę z Klientem i dokładne zrozumienie celu, jaki dana impreza ma osiągnąć.  Następnie stawiamy na wybór właściwego miejsca, dobór menu i atrakcji, proponujemy ciekawą scenografię oraz wybranych artystów. Abyś miał pewność, że event będzie wyglądał jak w Twoich marzeniach, w trakcie pracy nad wydarzeniem przygotowujemy odpowiednie wizualizacje i renderingi 3D.  Oczywiście na każdym etapie pracy nad eventem jesteśmy z Tobą w ciągłym kontakcie, dzięki czemu obie strony mają pewność, że zmierzają w założonym kierunku.

Atrakcje na szczególne okazje

Jako agencja eventowa doskonale rozumiemy, że szczególna impreza wymaga szczególnej oprawy. Współpracujemy ze znanymi artystami, świetnymi konferansjerami i uznanymi muzykami, którzy mogą uświetnić Twoje wydarzenie. Z przyjemnością zajmiemy się kompleksowo profesjonalną organizacją Twojej gali czy jubileuszu. Do każdego eventu tego typu podchodzimy indywidualnie. Na każdym etapie pracy słuchamy czego potrzebujesz i proponujemy najlepsze rozwiązania. Dzięki naszemu doświadczeniu w organizacji gal, jubileuszy oraz bankietów sprawimy, że również Twoja impreza będzie wyjątkowa!

Styl i perfekcja

Każda organizowana przez nas gala czy jubileusz to proces, którego zwieńczeniem jest perfekcyjnie przeprowadzona realizacja. Tu nie ma miejsca na improwizację czy potknięcia. Przed eventem dokonujemy profesjonalnej analizy ryzyka, rozbierając wszystkie elementy imprezy na czynniki pierwsze i upewniając się, że wszystko zagra jak w szwajcarskim zegarku. Z przyjemnością weźmiemy odpowiedzialność nie tylko za część kreatywną pracy, ale przygotujemy niezapomniany scenariusz wydarzenia i zrealizujemy go w świetnym stylu. Opowiedz nam o tym, jakie chcesz osiągnąć cele przez swoją imprezę, a my zajmiemy się resztą!

Stwórz z nami wydarzenie doskonałe!

Czas na Twój ruch.

Oferta

Organizacja gal i jubileuszy

Od lat organizujemy dla naszych Klientów udane gale i jubileusze. Wyróżnia nas ogromna dbałość o detale i pewność, że podczas realizacji wszystkie zaplanowane elementy idealnie zagrają na swoim miejscu. Co prawda nie istnieje uniwersalny przepis na idealną galę, ale możesz zaufać naszemu doświadczeniu i eventowej intuicji! Organizując od ponad 10 lat gale, bankiety i jubileusze  potrafimy zaproponować Ci pomysły i rozwiązania, które będą doskonale dopasowane do Twoich oczekiwań.

Jesteś zainteresowana/y naszą ofertą?
Chcesz przesłać do nas brief/zapytanie? Masz dla nas ciekawą ofertę?
Chcesz dołączyć do naszego zespołu?
Napisz: biuro@funfaktoria.pl
Przewiń do góry