Gwarancja udanego eventu w Poznaniu

Pomagamy firmom budować zaufanie i lepszą współpracę w Zespołach oraz pogłębiać relacje z Partnerami biznesowymi, dzięki wydarzeniom, spotkaniom i imprezom. Kompleksowo organizujemy wyjazdy integracyjne, eventy firmowe, uroczyste gale, imprezy integracyjne, konferencje, wieczory tematyczne, pikniki firmowe i spotkania naszych Klientów z ich Partnerami biznesowymi. Od 2006 roku zrealizowaliśmy kilkaset udanych eventów dla firm z Poznania i całej Wielkopolski. Jako agencja eventowa Poznań chętnie bierzemy odpowiedzialność za powodzenie całości imprezy, dbając o wszystkie jej szczegóły. Realizując Twoją imprezę, zawsze działamy według precyzyjnego planu, dbając o każdy etap realizacji eventu. Jako agencja eventowa zaproponujemy Ci jeden z wielu sprawdzonych programów lub wspólnie opracujemy coś wyjątkowego, stworzonego bezpośrednio w odpowiedzi na Twoje życzenia. Podczas planowania imprez staramy się wykorzystać cały potencjał jaki firmom eventowym zapewnia Wielkopolska. Niezależnie od tego czy zdecydujesz się na rodzinny piknik firmowy czy wystawną konferencję, dzięki współpracy z wieloma obiektami z Poznania i okolic będziemy w stanie zaproponować Ci idealne miejsce.

Agencja, która spełni Twoje oczekiwania

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i z największą uwagą dobieramy punkty programu, które najlepiej sprostają Twoim wymaganiom. Z przyjemnością wysłuchamy Twoich potrzeb i dokładnie je przeanalizujemy, co pozwoli wybrać idealnie dopasowany scenariusz. W procesie planowania eventu zwracamy uwagę na wiele różnych czynników, które w połączeniu ze sobą pozwalają stworzyć niezapomniane wydarzenie, które na długo pozostanie w pamięci uczestników. Zdajemy sobie sprawę z odpowiedzialności jaka leży po stronie agencji eventowej, ale dzięki ponad dziesięcioletniemu doświadczeniu w tworzeniu imprez w całej Wielkopolsce potrafimy temu sprostać. Niezależnie od skali i formatu wydarzenia, dajemy z siebie wszystko co najlepsze. 

Agencja Eventowa Poznań

Jako agencja eventowa Poznań działamy na terenie całej Wielkopolski. Jesteśmy w stanie zaoferować Ci wiele różnorodnych i wyjątkowych scenariuszy na Twoją imprezę. Podejmujemy się organizacji wszelkiego typu eventów i zawsze dajemy z siebie wszystko. Bez względu na to czy interesuje Cię organizacja szkolenia, konferencji czy pikniku rodzinnego, my sprawimy, że ten event na długo pozostanie w pamięci uczestników. Jako agencja eventowa dysponujemy bazą wielu obiektów noclegowych, konferencyjnych i plenerowych w samym Poznaniu jak i na terenie całej Wielkopolski. Pozwala nam to zrealizować program w okolicy najbardziej odpowiadającej Twoim potrzebom i preferencjom. Mamy za sobą setki imprez różnego typu i o różnej skali, ale nadal z chęcią i pełnym zaangażowaniem podejmujemy się nowych wyzwań. Należy zaznaczyć, że jak każda profesjonalna agencja eventowa jesteśmy gotowi działać nie tylko na terenie Poznania czy Wielkopolski, a dzięki mobilności naszych atrakcji jesteśmy w stanie podjąć się organizacji imprez na terenie całego kraju.

Jesteś zainteresowana/y naszą ofertą?
Chcesz przesłać do nas brief/zapytanie? Masz dla nas ciekawą ofertę?
Chcesz dołączyć do naszego zespołu?
Napisz: biuro@funfaktoria.pl

Kontakt

biuro@funfaktoria.pl

+48 535 044 400

+48 502 683 525

Nasze serwisy:

Agencja Eventowa Poznań

Agencja Eventowa Warszawa

Agencja Eventowa Wrocław

Agencja Eventowa Toruń

Adres

Fun Faktoria

ul. Zachodnia 49-51

63-100 Śrem

woj. Wielkopolskie

NIP 785 1 60 85

O nas

Od ponad 10 pomagamy firmom budować relacje, organizując imprezy integracyjne, eventy, wieczory tematyczne, szkolenia, konferencje, gry miejskie, gale i wyjazdy integracyjne. Pracujmy m.in. dla firm z Poznania, Warszawy, Wrocławia, Torunia, Szczecina, Krakowa, Łodzi, Gdańska.

Co Cię interesuje?

imprezy integracyjne

piknik firmowy

wyjazdy integracyjne

warsztaty integracyjne

wynajem atrakcji

agencja eventowa

organizacja imprez

organizacja eventów

gry miejskie

impreza tematyczna

firma eventowa

organizacja konferencji

imprezy świąteczne

 

© Copyright 2020, Fun Faktoria

Przewiń do góry