FAQ

Odpowiedzi na często zadawane pytania.

Dowiedz się, jak może wyglądać nasza udana współpraca!

Tak. Jesteśmy projektantem i producentem naszych scenariuszy imprez integracyjnych oraz wieczorów tematycznych. Szczególną uwagę przykładamy do tego, aby impreza dopasowana była do specyfiki grupy i celów, które chcecie Państwo osiągnąć. Na każdym etapie przygotowań dbamy o to, aby event spełniał Państwa oczekiwania, dlatego z przyjemnością modyfikujemy i dostosowujemy nasze programy.

Tak, event w języku angielskim lub event dwujęzyczny nie stanowi dla nas przeszkody, a wręcz jest jednym ze standardowych działań, które podejmujemy pracując z firmami o zasięgu międzynarodowym. Konferansjer prowadzący imprezę w języku angielskim, czy anglojęzyczni animatorzy to wybory, które nie wpłyną na cenę realizacji, jednak musimy być o takiej chęci z Państwa strony uprzedzeni odpowiednio wcześniej, aby skompletować idealny zespół realizacyjny.

Przygotujemy plan B, a nawet plan C jeśli będzie konieczny! W ciągu ponad 10 lat działalności, nie uniknęliśmy eventów, na których pogoda nie dopisała. W zależności od programu, który zamierzamy zrealizować, pomysł na brzydką pogodę może być różny – począwszy od przeniesienia integracji w inne miejsce – np. do wnętrz hotelowych, poprzez przygotowanie drugiego programu, wewnętrznego i „trzymanie go w zanadrzu”, aż po rozbudowany plan zabezpieczenia pikniku uwzględniający m.in. odpowiednią halą namiotową, czy zadaszoną scenę, która pozwoli zrealizować imprezę niezależnie od warunków.

Tak, standardowe atrakcje na event czy warsztaty, których jesteśmy producentem, są wycenione w wersji podstawowej. Dzięki temu jesteśmy w stanie szybko podać Państwu informację o orientacyjnej cenie planowanej atrakcji. Ostateczna cena, którą Państwu zaproponujemy jest uzależniona od wielu czynników (takich jak np. ilość uczestników, lokalizacja), dlatego szczegółowe wyceny przygotowujemy w oparciu o rozmowę z Państwem i wysyłamy drogą mailową.

Tak, standardowe programy integracyjne, których jesteśmy producentem, są wycenione w wersji podstawowej. Dzięki temu jesteśmy w stanie szybko podać Państwu informację o orientacyjnej cenie planowanej imprezy. Ostateczna cena, którą Państwu zaproponujemy, jest uzależniona od wielu czynników (takich jak np. liczba uczestników, lokalizacja), dlatego szczegółowe wyceny przygotowujemy w oparciu o rozmowę z Państwem i wysyłamy drogą mailową.

Orientacyjnie należy przyjąć około 3 godziny na montaż imprezy wieczornej (od czasu naszego przyjazdu do ustalonej godziny gotowości) oraz około 4 godziny na imprezę plenerową. Jednak czas trwania montaży uzależniony jest od wielu warunków – przede wszystkim od stopnia komplikacji eventu i może wahać się od 1 godziny do… 5 dni.

Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa projekty zaproszeń, jak również inne materiały graficzne, zgodne z identyfikacją wizualną Waszej Firmy i przygotowywanego wydarzenia. Zaprojektujemy logo imprezy, roll-upy, identyfikatory, tabliczki informacyjne czy baner na scenę. Możemy wziąć również odpowiedzialność za produkcję wszelkich materiałów reklamowych czy poligraficznych na Państwa potrzeby.

Przygotujemy dla Państwa propozycje upominków z nadrukiem lub grawerem. Możemy przygotować całe zestawy welcome gift’s w eleganckich torbach.

Tak, dysponujemy dużą bazą hoteli konferencyjnych i ośrodków szkoleniowych w całej Polsce. Doradzimy w zakresie wyboru odpowiedniego miejsca w zależności od Państwa wymagań, a także zajmiemy się pośrednictwem we wszystkich ustaleniach z hotelem począwszy od zaprezentowania listy obiektów, które spełnią Państwa oczekiwania, poprzez negocjacje cenowe, a skończywszy na koordynacji pobytu.

Tak, jako agencja eventowa działamy na terenie całej Polski. Nasze główne obszary działań to Wielkopolska i centralna Polska, jednak zorganizujemy zarówno wyjazd integracyjny na Mazury jak i imprezę firmową w Warszawie.

Skupiamy się na organizacji eventów w Poznaniu, Wrocławiu i Warszawie, jednak de facto działamy na obszarze całej Polski, a także poza jej granicami.

Porozmawiajmy zatem o Państwa dotychczasowych doświadczeniach. Chętnie napiszemy dla Państwa dedykowany program wieczorny lub integracyjny, który zaskoczy i zachwyci Waszych gości.

Wybór agencji eventowej nigdy nie jest prosty. Z doświadczenia polecamy współpracę z firmami o ugruntowanej pozycji na rynku, które gwarantują stabilność i bezpieczeństwo podejmowanych działań. W następnej kolejności warto zwrócić uwagę na kontakt z event managerem, który z Państwem pracuje – w dziedzinie eventów komunikacja przed, w trakcie i po realizacji jest niezwykle istotna. Działania agencji eventowej powinny być przejrzyste, a wyceny, listy kontrolne i scenariusze – precyzyjne.

Na początek zapytamy o specyfikę Państwa firmy oraz zapraszanych Gości, a także cel organizowanego eventu. Porozmawiamy o dotychczasowych doświadczeniach oraz oczekiwaniach. Na zakończenie nie zabraknie także pytań czysto organizacyjnych takich jak orientacyjna liczba uczestników, planowany termin czy lokalizacja.

Doskonale! Jako firma eventowa zaproponujemy Państwu autorskie scenariusze, które możemy dostosować do Waszych potrzeb. Możemy także zająć się napisaniem dedykowanego programu eventu specjalnie dla Państwa. Pracując bezpośrednio z producentem i wykonawcą programu czy atrakcji zyskujecie doskonały kontakt i możliwość wpływu na każdy element imprezy.

Agencja Eventowa Poznań

Fun Faktoria to agencja eventowa z Poznania, zajmującą się organizacją wszelkiego typu imprez. Tworzymy zróżnicowane scenariusze, które zadowolą nawet tych najbardziej wymagających klientów. Nieważne, czy chcesz zorganizować wyjazd integracyjny, piknik, szkolenie, grę miejską czy wieczór tematyczny – nasz kreatywny zespół pomoże Ci stworzyć wyjątkowy event. Jako agencja eventowa, dysponujemy dużą bazą obiektów nie tylko w Poznaniu, lecz na terenie całej Wielkopolski, co pozwala na dostosowanie się do potrzeb Klientów z różnych miejscowości.  Duża elastyczność w doborze miejsca imprezy i szeroki wybór animatorów, pozwala nam realizować programy każdego typu. Śmiało można powiedzieć, że mamy za sobą setki udanych eventów w różnej scenerii i o zróżnicowanej tematyce. Większość z nich realizujemy w Wielkopolsce i Poznaniu, ale warto wspomnieć, że jako agencja eventowa posiadająca własną flotę samochodów, nie boimy się podejmowania nowych wyzwań! Zapraszamy do kontaktu, na pewno uda nam się stworzyć program wyjątkowy, dopasowany bezpośrednio do Twoich potrzeb i preferencji.  

Jesteś zainteresowana/y naszą ofertą?
Chcesz przesłać do nas brief/zapytanie? Masz dla nas ciekawą ofertę?
Chcesz dołączyć do naszego zespołu?
Napisz: biuro@funfaktoria.pl
Przewiń do góry