Imprezy integracyjne Łódź

Impreza w centralnej Polsce

Często w ramach corocznego spotkania integracyjnego spotykają się oddziały firm zlokalizowane w najróżniejszych miejscach w kraju. Wówczas najkorzystniejszą lokalizacją jest centrum Polski. Łódź to miasto o ciekawej historii i niepowtarzalnym, industrialnym klimacie – z pewnością wybór tego miejsca na organizację wyjazdu integracyjnego będzie strzałem w dziesiątkę.

Impreza integracyjna, która zapadnie w pamięć

Kiedy organizujemy wydarzenie, podczas którego pojawią się wszyscy pracownicy firmy, zależy nam aby to, co wydarzy się na naszej imprezie integracyjnej, zapadło w pamięć wszystkim Uczestnikom imprezy. Niezależnie od tego, czy jest to skromny wieczór integracyjny, elegancje spotkanie z partnerami biznesowymi czy organizacja międzynarodowej konferencji, doradzamy naszym Klientom proponując atrakcje integracyjne, pokazy i rozwiązania dopasowane do potrzeb i oczekiwań wiążących się z imprezą.

A może wyjazd integracyjny?

Organizując imprezę integracyjną w okresie letnim, zależy nam na tym, aby skorzystać z uroków miejsca i walorów przyrodniczych oferowanych przez wybrany obiekt eventowy. Mając do dyspozycji niesamowitą pogodę, najlepszym rozwiązaniem jest organizacja plenerowego programu integracyjnego. Opcji do wyboru pojawia się wówczas bardzo dużo. Klasyczny teambuilding z podziałem na drużyny i elementem rywalizacji lub z nakreślonym wspólnym celem, gra fabularna będąca świetną okazją do spaceru i integracji czy też forma integracji piknikowej z luźną formą, plenerowymi atrakcjami i przyjemną muzyką…

Pikniki firmowe w Łodzi

Organizując wydarzenie, podczas którego spotykamy się ze wszystkimi pracownikami, warto zastanowić się, czy nie zaprosić do udziału całych rodzin. Organizacja pikniku firmowego gwarantuje poczucie rodzinnej atmosfery i poczucia związania z firmą. Tematyka pikniku to sprawa otwarta i rozwiązań, które można zaproponować, istnieje bardzo wiele. “Piknik dookoła świata” podczas którego poczujemy klimat wielu Państw a nasze dzieci poznają ciekawostki z różnych stron świata? A może klasyczny piknik z mnóstwem dmuchanych atrakcji, malowaniem buziek? Obojętnie jak wyglądałby Państwa pomysł na firmowy piknik – z chęcią doradzimy i stworzymy scenariusz wymarzonegej imprezy firmowej z atrakcjami, pokazami i rozwiązaniami dopasowanymi do Państwa potrzeb!

Skorzystaj z bazy kilkudziesięciu sprawdzonych pomysłów na Twoją imprezę!
Jesteś zainteresowana/y naszą ofertą?
Chcesz przesłać do nas brief/zapytanie? Masz dla nas ciekawą ofertę?
Chcesz dołączyć do naszego zespołu?
Napisz: biuro@funfaktoria.pl
Przewiń do góry