Mobilne Escape Rooms

Drzwi są zamknięte, spróbujcie się wydostać.
Pełen zagadek Escape Room zamontujemy wybranym przez Ciebie miejscu! Gra polega na odnalezieniu klucza do pokoju w czasie 60 minut. Podczas gry Uczestnicy rozwiązują zagadki, wykazując się umiejętnościami pracy w zespole, kreatywnego i logicznego myślenia.

Trzy scenariusze integracyjne do wyboru

Jeden mobilny escape room przewidziany jest dla grupy 5-7 osób, w zabawę można zaangażować więcej osób, przygotowując kilka pokoi, bądź wpuszczając grupy po kolei (przygotowanie do następnej gry zajmuje do 30 min.) Do Państwa dyspozycji oddajemy 3 scenariusze pokoju zagadek: Secret ServicePoison Lab oraz Haker.

Jak działa escape room?

Impreza zaczyna się od wprowadzenia Uczestników w odpowiedni klimat, poprzez opowiedzianą na początku historię. Escape room składa się z ok. 20 zadań do wykonania. Najważniejsze, żeby zmieścić się w limicie czasu – 60 min. Pokój przygotowany do imprezy jest monitorowany (w paśmie widzialnym i w noktowizji) i obserwowany przez moderatora, który dba o bezpieczeństwo oraz to, aby Uczestnicy przestrzegali zasad gry, a w sytuacji, kiedy nie są w stanie rozwikłać którejś z zagadek, pomaga posunąć fabułę do przodu. Zadania podczas imprezy: zagadki detektywistyczne, zagadki logiczne, zadania na współpracę. Nie gwarantujemy, że uda Wam się opuścić pokój… ale przy odpowiedniej współpracy powinno Wam się to udać!

Współpraca – komunikacja – integracja

Finałem gry jest odkrycie kodu do sejfu, w którym znajduje się klucz do pokoju. Aby do niego dotrzeć, Uczestnicy imprezy rozwiązują kolejne zagadki, z których każda zawiera wskazówki do rozwiązania następnej. Gracze muszą wykazać się umiejętnościami współpracy, dobrej komunikacji i logicznego myślenia – tylko wówczas uda im sie powiązać ze sobą kolejne poszlaki. Zagadki i zadania są tak dobrane, aby grupa 5-7 osób poradziła sobie z nimi w czasie mniejszym niż 60 min.

Jesteś zainteresowana/y naszą ofertą?
Chcesz przesłać do nas brief/zapytanie? Masz dla nas ciekawą ofertę?
Chcesz dołączyć do naszego zespołu?
Napisz: biuro@funfaktoria.pl
Przewiń do góry