Wielkie Regaty na byle czym

Pirackie tratwy i inne Wasze pomysły!
Założenia scenariuszowe są podobne do zabawy w budowę samochodów – z tą różnicą, że w tym przypadku zadanie Uczestników będzie polegało na wybudowaniu i zwodowaniu, a następnie przepłynięciu wyznaczonego odcinka (1 reprezentant drużyny) na tratwie! Wygrywa drużyna, której dzięki stworzeniu niezawodnej konstrukcji uda się przepłynąć odcinek w najkrótszym czasie.

Market budowlany – czego Wam trzeba?

Podczas imprezy do dyspozycji Gości będzie gotówka, którą przeznaczyć będą mogli na zakupy niezbędnych materiałów. Jednak aby je zdobyć, będą musieli wykazać się pracowitością, sprawną współpracą i szybkością, podczas wykonywania zadań integracyjnych.

Telewizyjny finał

W wielkim finale imprezy drużyny będą ścigać się na tratwach, ale zdobędą również inne punkty – np. za urodę konstrukcji czy jej prezencję! W tym celu zaprezentują swoje dzieła przed kilkuosobowym, bardzo nietypowym jury: śmiech to zdrowie zatem wspólnie zabawmy się na koniec! Do dyspozycji drużyn oddajemy decyzję przy jakiej muzyce i w jakich strojach będziecie się prezentować. Reklama telewizyjna, a może drama? Co sprawi, że wzbudzicie zachwyt? 🙂

Jesteś zainteresowana/y naszą ofertą?
Chcesz przesłać do nas brief/zapytanie? Masz dla nas ciekawą ofertę?
Chcesz dołączyć do naszego zespołu?
Napisz: biuro@funfaktoria.pl
Przewiń do góry