Pizza z pieca

Wspólnie robimy pizzę!

Zostaniecie podzieleni na kilka zespołów, których zadaniem będzie upieczenie pizzy w prawdziwym, ceglanym piecu, opalanym drewnem. Jest tylko jeden problem… nie macie składników do pizzy… ANI PIECA! Każda drużyna otrzyma od nas materiały potrzebne do budowy pieca oraz składniki do wyrobienia ciasta, a także projekt i cenne wskazówki – reszta zależy od Waszej kreatywności i współdziałania!

Kreacja i współdziałanie

Na każdy Zespół czekają materiały budowalne – ułożone na palecie cegły szamotowe, zaprawa i narzędzia. •Na podstawie planów, instrukcji i podpowiedzi animatorów, Uczestnicy w każdym teamie wspólnymi siłami od podstaw budują działający piec opalany drewnem! Każdy team otrzyma już na starcie odpowiednio wyposażone stanowisko kuchenne oraz podstawowe składniki na ciasto. Mąka, woda, drożdże, oliwa, cukier i sól – połączone w odpowiednich proporcjach – pozwolą Wam na wyrobienie doskonałej podstawy pod pizzę! Każdy team otrzymuje kilka wydrukowanych przepisów na ciasto do wyboru.

Cenne dodatki…

Aby zdobyć dodatki do pizzy, Uczestnicy muszą zgromadzić spore zasoby fabularnej waluty. Pieniądze otrzymywane są za udział w drużynowych konkursach i zadaniach integracyjnych. Zarobiona gotówka pozwoli każdemu Zespołowi zdobyć zarówno niezbędne elementy, jak i naprawdę wypasione dodatki!

Jesteś zainteresowana/y naszą ofertą?
Chcesz przesłać do nas brief/zapytanie? Masz dla nas ciekawą ofertę?
Chcesz dołączyć do naszego zespołu?
Napisz: biuro@funfaktoria.pl
Przewiń do góry