Kręcimy LipDub

Kamera. Akcja!
Przepis na lipdub? Wybierzcie piosenkę, do której chcecie nakręcić teledysk. Przebierzcie się. Poruszajcie ustami, udając, że śpiewacie. Wygłupy mile widziane! W ciągu 2 godzin od zakończenia zdjęć zmontujemy film, by wieczorem mogła odbyć się uroczysta premiera!

Dzień na planie zdjęciowym, czyli niezapomniana integracja

Wybierzcie pozytywną piosenkę. Resztą zajmiemy się my! Uczestników podzielimy na zespoły, które następnie opracują wspólnie ciekawe scenki. Każdy zespół otrzyma również zestaw kostiumów. Koniecznie przebierzcie się, a jeśli chcecie – pomalujcie się z pomocą naszej charakteryzatorki. Możecie także stworzyć plansze z zabawnymi tekstami, plakaty czy inne rekwizyty. W opracowaniu choreografii pomoże Wam reżyser i ekipa pozytywnie zakręconych animatorów. Największe emocje wywoła z pewnością premiera teledysku, która może się odbyć już w kilka godzin po zakończeniu zdjęć.

“Efekty specjalne”

Aby lipdub był jeszcze ciekawszy, warto poświęcić trochę czasu na produkcję zabawnych gadżetów. Świetnie sprawdzają się wszelkiego typu napisy/tablice/rysunki! Impreza firmowa to doskonała okazja, aby przypomnieć sobie zabawne teksty, którymi na co dzień porozumiewacie się w firmie… Do Waszej dyspozycji będą różnorodne materiały plastyczne – karton, brystol, flamastry, farby, taśma klejąca, takery itd.

Premiera lipdubu

Po zakończeniu zdjęć już tylko dwie godziny dzielić nas będą od uroczystego finału imprezy integracyjnej! W czasie postprodukcji materiału dodajemy w czołówce logotyp firmy, dowolne napisy okolicznościowe i oczywiście – pełną listę nazwisk aktorów, którzy wzięli udział w kręceniu lipdubu!

Jesteś zainteresowana/y naszą ofertą?
Chcesz przesłać do nas brief/zapytanie? Masz dla nas ciekawą ofertę?
Chcesz dołączyć do naszego zespołu?
Napisz: biuro@funfaktoria.pl
Przewiń do góry