Budowanie bud dla psów ze schroniska

Integracja w szczytnym celu
CSR to bardzo istotny element strategii przedsiębiorstwa. Integracyjny program CSR łączy ze sobą możliwość zintegrowania grupy, świetnej zabawy a dodatkowo dostarczenie potrzebującym schroniskom bud dla psów.

Zaangażowanie i realna pomoc

Podczas imprezy, Goście podzieleni na zespoły własnoręcznie stworzą budy dla uroczych czworonogów. Na start otrzymają plany budowy oraz podstawowe materiały, które pozwolą zadbać o to, aby przygotowana konstrukcja spełniała swoje zadanie.

Mechanika zabawy

Drużyny rozpoczynają grę z niewielkim pakietem elementów, które pozwolą im rozpocząć budowę. Do dokończenia jej jednak, potrzebne będą zakupy w specjalnie przygotowanym markecie budowlanym. To właśnie tam, zdobytą wcześniej za udział w konkursach animacyjnych gotówkę, będzie można wymienić na wszystko, co potrzebne do dokończenia projektu.

Personalizacja

Na etapie przygotowania programu, kontaktujemy się z wybranym schroniskiem, określając jego zapotrzebowanie oraz przygotowując zdjęcia i imiona psów do których trafią nowe schronienia. Dzięki temu, konstruktorzy będą dokładnie wiedzieli dla kogo pracują! Możliwość zakupienia farb i dekoracji w sklepiku, pozwala Uczestnikom udekorować budę według własnego pomysłu a nawet podpisać się na niej aby uwiecznić osoby, które przyczyniły się do przekazanego dobra.

Jesteś zainteresowana/y naszą ofertą?
Chcesz przesłać do nas brief/zapytanie? Masz dla nas ciekawą ofertę?
Chcesz dołączyć do naszego zespołu?
Napisz: biuro@funfaktoria.pl
Przewiń do góry