Out of the Box

Myśl poza schematami.
W środku wielkiej skrzyni znajdują się dwie mniejsze – w każdej z nich kolejne dwie, a w każdej z tych dwóch skrzynek znajdują się trzy kolejne… Łącznie czeka na Was 19 różnych zagadek, których rozwiązanie wymaga doskonałej współpracy, logicznego myślenia i kreatywności. 

Zabawa, a może nietypowe szkolenie?

Dzięki możliwości personalizacji poszczególnych zagadek, gra może zostać wzbogacona o elementy nawiązujące do Twojej firmy lub stać się ciekawą formą szkolenia w praktycznie dowolnym zakresie. Jedna gra (skrzynia) przeznaczona jest dla grupy 10-15 osób, a zabawa trwa około 1,5 h. Uczestnicy mogą otwierać skrzynie rywalizując ze sobą lub dążąc do wspólnego celu, którym będzie otwarcie finałowej skrzyni-niespodzianki. 

Innowacyjna integracja

Dostanie się do finałowej skrzyni jest możliwe tylko dzięki współpracy wszystkich osób w Zespole. Jak w każdej dobrze zaprojektowanej imprezie integracyjnej, poradzenie sobie z kolejnymi szyframi, zagadkami i łamigłówkami jest możliwe dzięki dobrej komunikacji pomiędzy Uczestnikami. W grze out of the box liczą się nie tylko pomysłowość i nieszablonowe myślenie, ale też odpowiednie zaplanowanie i koordynacja działań osób pracujących w mniejszych zespołach nad kolejnymi skrzynkami.

Jesteś zainteresowana/y naszą ofertą?
Chcesz przesłać do nas brief/zapytanie? Masz dla nas ciekawą ofertę?
Chcesz dołączyć do naszego zespołu?
Napisz: biuro@funfaktoria.pl
Przewiń do góry