Agenci Tarczy

Poczuj się jak bohater kina akcji!
Wciągająca gra fabularna umożliwia zarówno osiągnięcie wspólnego celu, jak i rywalizację zespołów. Efektowne rozpoczęcie z Agentami, ciekawe postacie, nowoczesne rozwiązania (tablety jako przewodnik po grze) to tylko niektóre elementy scenariusza, które zaskoczą Uczestników.

Impreza integracyjna w formie emocjonującej gry fabularnej

Tajemniczy haker ukradł dokumentację Modułu „Centaur” – najnowszej technologii opracowywanej w laboratoriach Waszej Firmy! W akcie zemsty planuje również wysadzić w powietrze miejsce, w którym odbywa się Wasze spotkanie. Czy graczom uda się go powstrzymać, nim będzie za późno? Czy uda się na czas odzyskać skany modułu, a przede wszystkim, zdobyć kody rozbrajające tykającą „bombę”?

Przebieg gry

Gra fabularna Agenci wymaga od Uczestników dobrej komunikacji i wspołdziałania podczas każdego z wyzwań stawianych im na drodze. Podczas wędrówki przez hotel i jego okolicę, drużyny napotkają szalone i zabawne postacie, które postawią przed nimi nietypowe zadania. Postacie (aktorzy-animatorzy w kostiumach) wchodzą w zabawne interakcje z Uczestnikami, pomagając im w rozwikłaniu zagadek oraz udostępniając kolejne kody QR, niezbędne do odtworzenia dokumentacji “Modułu”.

Wielki finał!

O ustalonym czasie drużyny przychodzą do pomieszczenia, w którym umieszczono “bombę”. Mroczną salę wypełnia dym, wycie syren i pulsujące czerwone światło. Na ekranie komputera zegar bomby odlicza ostatnie minuty do detonacji. Każda z drużyn wpisuje swój kod, w ostatniej chwili zatrzymując odliczanie! Podniosła muzyka i jasne światło towarzyszą wiwatom na cześć wszystkich Agentów… Grę faularną kończą gratulacje i rozdanie pamiątkowych Certyfikatów dla najlepszych Agentów Specjalnych.

Jesteś zainteresowana/y naszą ofertą?
Chcesz przesłać do nas brief/zapytanie? Masz dla nas ciekawą ofertę?
Chcesz dołączyć do naszego zespołu?
Napisz: biuro@funfaktoria.pl
Przewiń do góry