free web maker

GALA - UROCZYSTE OTWARCIE

Otwarcie nowej hali magazynowej firmy Bostik - case study

Wyzwanie:

  1. Zorganizować elegancką galę w hali magazynowej, zapewniając ciekawą oprawę uroczystego otwarcia nowej hali. 
  2. Zachęcić zaproszonych Gości z Polski i zagranicy do zwiedzenia całej firmy oraz zapewnić im ciekawą rozrywkę, która wyróżni tę uroczystość od podobnych, w których zwykli brać udział.
  3. Do zadań agencji należało: przygotowanie scenariusza gali, zapewnienie prowadzącego, artystów, techniki dopasowanej do zaplanowanych wystąpień oraz programu artystycznego, przygotowanie konceptu i realizacja nietypowego eventu następującego po części oficjalnej, który wyróżni to wydarzenie wśród innych, dystrybucja welcome package i obsługa Gości przez hostessy. 

Rozwiązanie:

  1. Część hali, w której odbywał się event została wysłonięta, celem stworzenia przyjemnej przestrzeni oraz atrakcyjnego oświetlenia i wysokiej jakości dźwięku.
  2. Pokaz nowoczesnych, ruchomych regałów wysokiego składowania został urozmaicony występem tancerek i show laserowym, w trakcie którego laserem zostało narysowane logo Klienta. 
  3. Ze względu na międzynarodowy charakter koncernu do którego należy firma zaprosiliśmy Gości do udziału w wirtualnej podróży dookoła świata – w jej ramach każdy otrzymał "kartę pokładową", która stanowiła mapę atrakcji.
  4. Dodatkową motywacją do zwiedzania firmy i korzystania z przygotowanych atrakcji była możliwość zbierania na "kartach pokładowych" pieczątek za każde odwiedzone miejsce -hostessy wydzierały wówczas perforowaną część kontrolną i w momencie zakończenia atrakcji odbyło się losowanie nagród.

Osiągnięte efekty:

  1. Elegancka gala podkreśliła prestiż firmy w oczach zarówno Klientów jak i przedstawicieli międzynarodowego koncernu, do którego należy polski oddział.
  2. Goście na długo zapamiętają dobrą zabawę, która została osiągnięta dzięki temu, że nie tylko byli obserwatorami przygotowanych atrakcji, ale też w nich aktywnie uczestniczyli.

Ciekawostki: W trakcie wirtualnej podróży odwiedziliśmy 5 kontynentów. Atrakcje zostały tak przygotowane, aby każdy znalazł coś dla siebie, m. in. warsztaty bębniarskie (Afryka), degustacje win, piwa, wędlin (Europa) czy wirtualna rzeczywistość (Azja).


Kilka słów od nas
Dziękujemy za zapoznanie się z powyższym artykułem, cieszymy się, że Cię zainteresował. Ten event przeszedł już do historii i jest dla nas fantastycznym wspomnieniem – zrealizowaliśmy go w 2014 roku wraz
z firmą Bostik Poland. Z przyjemnością podejmiemy się realizacji uroczystej gali otwarcia lub jubileuszowej na zlecenie Państwa firmy – porozmawiajmy o tym!

Zobacz pozostałe case study

Case study - zaawansowane rozwiązanie szkoleniowe, szkolenie w formie zabawy w escape room.

Szkolenie 
Produkcja Escape Room dla 350 osób

Case study - nietypowa impreza integracyjna dla 250 osób.

Integracja 
Wspólne budowanie salonu sprzedaży

Case study - bankiet i gala otwarcia połączone z imprezą integracyjną z okazji uruchomienia nowej hali magazynowej.

Gala
Otwarcie nowoczesnej hali magazynowej

Case study - kompleksowa organizacja konferencji dla międzynarodowego koncernu.

Konferencja 
Międzynarodowe spotkanie konstruktorów

Adres

Fun Faktoria Horacy Kondras
ul. Zachodnia 53
63-100 Śrem
NIP: 785 166 60 85

Zobacz również:
Agencja Eventowa Warszawa
Agencja Eventowa Poznań
Agencja Eventowa Wrocław
Agencja Eventowa Łódź
Agencja Eventowa Toruń

Kontakt

biuro@funfaktoria.pl
+48 535 044 400
+48 502 683 525                    

O nas

Od ponad 10 pomagamy firmom budować relacje, organizując imprezy integracyjne, eventy, wieczory tematyczne, szkolenia, konferencje, gry miejskie, gale i wyjazdy integracyjne. Pracujmy m.in. dla firm z Poznania, Warszawy, Wrocławia, Torunia, Szczecina, Krakowa, Łodzi, Gdańska.