build a site for free

IMPREZY INTEGRACYJNE WROCŁAW

Impreza w mieście stu mostów?
Zapraszamy!

Jak zorganizować imprezę integracyjną we Wrocławiu?

Wrocław jest miastem, które oferuje wiele rozwiązań w ramach organizacji wydarzeń. Samo piękno stolicy dolnego śląska sprawia, że wybór tego miejsca gwarantuje powodzenie imprezy integracyjnej. Projektując wydarzenia i doradzając klientom proponujemy sprawdzone miejsca kultury, restauracje czy hotele, które idealnie sprawdzą się do organizacji Państwa imprezy integracyjnej, wieczoru tematycznego lub spotkania z Partnerami biznesowymi.

Pomysł na event

Imprezy integracyjne we Wrocławiu są bardzo często wybieranym rozwiązaniem przez naszych Klientów. W ramach organizowanych wydarzeń proponujemy programy team-buildingowe oraz integracyjne, które pozwalają budować relacje wśród pracowników Państwa firmy. Dysponujemy dziesiątkami możliwości, które dopasowujemy do potrzeb i celów postawionych przez Klientów.

A może… wieczór tematyczny?

Wyjazd integracyjny do Wrocławia generuje mnóstwo emocji. Musimy zaplanować dzień tak, aby Goście zapamiętali to wydarzenie na długo. Z pewnością przyczyni się do tego udany wieczór tematyczny podczas którego Uczestnicy będą mogli skosztować pysznych dań proponowanych przez Wrocławskie obiekty, oddać się pokusie długich biznesowych rozmów a także Uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu organizowanym przez agencję. Wieczory tematyczne to nieodłączny element wyjazdów integracyjnych, a atrakcje, proponowane w ramach wieczorów, dostarczają Uczestnikom wielu emocji. Noc w kasynie, wieczór w czasach PRLu, Quiz Night czy Hawajskie Party to tylko niektóre z rozwiązań, które z chęcią Państwu zaproponujemy, a jako wieloletni projektant imprez integracyjnych, z chęcią stworzymy nietypowy i niepowtarzalny program wieczorny dopasowany do Państwa potrzeb.

Skorzystaj z bazy kilkudziesięciu
sprawdzonych pomysłów na Twoją imprezę!

ZOBACZ OFERTĘ

Adres

Fun Faktoria Horacy Kondras
ul. Zachodnia 53
63-100 Śrem
NIP: 785 166 60 85

Zobacz również:
Agencja Eventowa Warszawa
Agencja Eventowa Poznań
Agencja Eventowa Wrocław
Agencja Eventowa Łódź
Agencja Eventowa Toruń

Kontakt

biuro@funfaktoria.pl
+48 535 044 400
+48 502 683 525                    

O nas

Od ponad 10 pomagamy firmom budować relacje, organizując imprezy integracyjne, eventy, wieczory tematyczne, szkolenia, konferencje, gry miejskie, gale i wyjazdy integracyjne. Pracujmy m.in. dla firm z Poznania, Warszawy, Wrocławia, Torunia, Szczecina, Krakowa, Łodzi, Gdańska.